Представителни изяви на клубовете по интереси:

Изобразително изкуство и Дизайн

Ученическа медия


Занимания по интереси

Гражданско образование – 5

„История на българските институции, организации и храмове“, подобласт: институционални знания и култура, Цветемира Берова, понеделник, от 13:20 до 14:05, 26 кабинет, от 14:10 до 14:45 в 33 кабинет, четвъртък, от 13:20 до 14:00, 26 кабинет

„(Сю)реалистичен поглед“, подобласт: интеркултурна комуникация, Красимира Атанасова-Иванова, неделя, от 14:00 до 16:00, 25 кабинет

„Клуб по дебати“, подобласт: психология на общуването, Кристина Ушева, четвъртък, от 10:30 до 12:30, танцовата зала

“Freedom droids”, подобласт: емоционална интелигентност, Деян Янков, вторник и четвъртък от 13:10 до 14:40, 26 кабинет

“Тривиум”, подобласт: емоционална интелигентност, Васил Антонов, събота, от 12:30 до 14:50, 24 кабинет

Дигитална креативност – 2

„Програмиране на С++ 5.клас“, подобласт: програмиране и роботика, Диди Налбантова, събота, от 9:00 до 11:20, 26 кабинет

„Програмиране на С++ 6.клас“, подобласт: програмиране и роботика, Диди Налбантова, събота, от 12:00 до 14:20, 26 кабинет

Математика – 11

“Занимателна математика 1”, подобласт: математическо моделиране, Тодор Иванов, четвъртък, от 13:20 до 14:50, 40 кабинет

“Занимателна математика 2”, подобласт: математическо моделиране, Тодор Иванов, петък, от 13:20 до 14:50, 46 кабинет

„Състезателна математика 6.А клас“, подобласт: приложна математика, Анелия Гочева, вторник, от 13:30 до 15:30, 1 кабинет

„Състезателна математика 6.Б клас“, подобласт: приложна математика, Анелия Гочева, четвъртък, от 13:30 до 15:30, 1 кабинет

„Школа по математика“, подобласт: математическо моделиране, Ева Димитрова, сряда, от 11:45 до 13:10, 15 кабинет

“Школа по математика”, подобласт: математическа логика, Иво Кортезов, неделя, от 9:00 до 11:00, Тиймс

„Задачи от математически състезания за 11.клас“, подобласт: приложна математика, Атанас Сталев, петък, от 11:45 до 13:10, 21 кабинет

„Математика за напреднали“, подобласт: приложна математика, Станислав Димитров, четвъртък, от 11:30 до 13:00, 1 кабинет

„Школа по състезателна математика“, подобласт: приложна математика, Станислав Димитров, понеделник, от 13:15 до 14:45, танцовата зала

„Олимпийска математика“, подобласт: приложна математика, Васил Василев, вторник, от 13:20 до 15:00, танцовата зала

“Състезателна математика за 10. клас“, подобласт: приложна математика, Яна Асеновска, сряда, от 13:30 до 15:00, танцовата зала

Природни науки – 4

„В света на въглерода“ , подобласт: физически, химически и науки за земята, Нели Дянкова, вторник, от 11:15 до 12:45, 42 кабинет

“Генетика и технологии”, подобласт: биологически науки, Галя Петрова, събота, от 11:00 до 12:30, 43 кабинет

„Млад физик“, подобласт: физически, химически и науки за земята, Трифон Ефтов, събота, от 10:00 до 12:30, 31 кабинет

„Астрономия и космически изследвания 1 част“, подобласт: физически, химически и науки за земята, Венцислав Кръстев, сряда, от 14:05 до 15:35, 1 кабинет

„Астрономия и космически изследвания 2 част“, подобласт: физически, химически и науки за земята, Венцислав Кръстев, понеделник, от 14:05 до 15:35, 49 кабинет

Технологии – 4

„Новите поети“, подобласт: хуманитарни познания, Маргарита Бурмова, събота, от 10:00 до 11:30, 24 кабинет

„Литература и идеология“, подобласт: хуманитарни познания, Светослав Стойчев, събота, от 10:00 до 11:30, 27 кабинет

“Научен клуб Сай Хай”, подобласт: Природо-математическо знание, Ренета Богданова, вторник, от 11:45 до 13:10, 1 кабинет

Изкуства и култура – 1

Зумба клуб Азукита”, подобласт: сценични и танцови изкуства, Михаела Александрова, петък, от 14:05 до 15:35, танцовата зала

Ученически олимпиади и състезания

СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ

НА ЗАНЯТИЯТА НА ГРУПИТЕ ПРЕЗ ПЪРВИЯ УЧЕБЕН СРОК

ПО НАЦИОНАЛНА ПРОГРАМА „УЧЕНИЧЕСКИ ОЛИМПИАДИ И СЪСТЕЗАНИЯ“, МОДУЛ „ОСИГУРЯВАНЕ ОБУЧЕНИЕ НА ТАЛАНТЛИВИ УЧЕНИЦИ ЗА УЧАСТИЕ В УЧЕНИЧЕСКИТЕ ОЛИМПИАДИ“

Учебна 2022/2023 година

УЧИТЕЛГрупаДенМястоЧасове
1Ана Духалова Илияна Кръстева Величка Николова БЕЛXI- XII класНеделя Понеделник15 кабинет 30 кабинет8:00 – 15:00 (5уч.часа) 11:00 – 13:00 (3уч.часа)
2Максим Цветков Английски езикX- XII класСъбота21 кабинет9:00 – 13:00 (5уч.часа)
3Георги Симидчиев МатематикаXII класСъбота25 кабинет9:00 – 11:00 (3уч.часа)
4Момчил Блъсков Матей Петков ЛингвистикаIX класПонеделник21 кабинет13:30 – 15:30 (3уч.часа)
5Момчил Блъсков Матей Петков ЛингвистикаXII класСряда21 кабинет11:00 – 13:00 (3уч.часа)
6Мирослава Николова Екатерина Мицева ИТV класВторник24 кабинет14:45 – 16:45 (3уч.часа)
7Мирослава Николова Екатерина Мицева ИТVI класВторник28 кабинет14:45 – 16:45 (3уч.часа)
8Мирослава Николова Екатерина Мицева ИТX- XII класНеделя24 кабинет15:00 – 17:00 (3уч.часа)
9Кристина Ушева История и цивилизацииXII класСряда20 кабинет 35 кабинет9:05 – 10:45 10:55 – 12:25 4уч.часа
10Василка Йорданова География и икономикаIX класСъбота32 кабинет9:00 – 12:00 (4уч.часа)
11Василка Йорданова География и икономикаXII класСъбота32кабинет13:00 – 16:00 (4уч.часа)
12Мария Вълкова География и икономикаX класСъбота22 кабинет9:00 – 13:00 (5уч.часа)
13Гергана Драгиева ФилософияIX класСряда32 кабинет17:00 – 18:30 (2уч.часа)
14Красимира Иванова ФилософияX класНеделя25 кабинет11:00 – 14:00 (4уч.часа)
15Гергана Драгиева ГОXII клас Група 1ПетъкТанцова зала9:45 – 11:15 (2уч.часа)
16Гергана Драгиева ГОXII клас Група 2Четвъртък43 кабинет10:30 – 12:00 2уч.часа)
17Валентин Дойнов Биология и ЗОVIII класПонеделник Сряда20 кабинет8:00 – 9:30 (2уч.часа) 11:45 – 13:15 (2уч.часа)
18Валентин Дойнов Биология и ЗОIX класСъбота16 кабинет9:00 – 12:00 (4уч.часа)
19Мариана Христова Биология и ЗОX класЧетвъртък20 кабинет15:00 – 17:00 (3уч.часа)
20Мариана Христова Биология и ЗОXII класПонеделник20 кабинет10:30 – 12:30 (3уч.часа)
21Татяна Бобева Биология и ЗОXI д класЧетвъртък21 кабинет11:00 – 13:00 (3уч.часа)
22Татяна Бобева Биология и ЗОXIе класВторник21 кабинет10:30 -12:30 (3уч.часа)
23Радослав Александров Биология и ЗОIX класСъбота20 кабинет9:00 – 16:00 (8уч.часа)
24Радослав Александров Биология и ЗОXI класНеделя20 кабинет9:00 – 16:00 (8уч.часа)
25Александър Милушев Биология и ЗОX клас – 1 групаПонеделник20 кабинет14:05 – 16:15 (3уч.часа)
26Александър Милушев Биология и ЗОX клас – 2 групаПетък20 кабинет14:05 – 16:15 (3уч.часа)
27Илиян Маккан Биология и ЗО XI класСъбота17 кабинет12:30 – 16:30 (5уч.часа)
28Галя Петрова Биология и ЗОVIII класСъбота43 кабинет9:00 – 11:00 (3уч.часа)
29Жана Кюркчиева ФизикаXII класСъбота30 кабинет11:30 – 13:30 (3уч.часа)
30Валентина Маринова ФизикаXI класЧетвъртък30 кабинет11:00 – 13:00 (3уч.часа)
31Нели Михайлова ФизикаX класПонеделник32 кабинет13:20-14:45 (2уч.часа)
32Жана Кюркчиева АстрономияIX класСъбота30 кабинет9:00 – 11:00 (3уч.часа)
33Нели Михайлова АстрономияX класВторник20 кабинет13:20-14:45 (2уч.часа)
34Светлана Лазарова Явор Йорданов АстрономияVIII класПонеделник Четвъртък40 кабинет 32 кабинет13:20 – 14:45 (2уч.часа) 13:20 – 14:45 (2уч.часа)
35Марта Велкова Христо Рашеев Химия и ООСVIII г класПонеделник Вторник40 кабинет 43 кабинет11:45 – 13:10 (2уч.часа) 11:45 – 13:10 (2уч.часа)
36Нели Дянкова Химия и ООСVIII д,е класПетък43 кабинет10:15 – 13:15 (3уч.часа)
37Невена Върбанова Химия и ООСIX класСъбота42 кабинет9:00 – 14:00 (6 уч.часа)
38Людмила Кирилова Яна Димитрова Химия и ООСX класСряда42 кабинет14:05 – 17:20 (4уч.часа)
39Наско Стаменов Яна Димитрова Химия и ООСXI – XII класПонеделник43 кабинет8:15 – 12:25 (5уч.часа)