2015

XXII Международна олимпида по философия, Тарту (Естония)

Honorable mention (почетен лауреат), четвърто място – Константин Красимиров Туманов, 11 З клас, (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)

ХХVII Национална олимпиада по философия, гр. Пловдив

Първо място в отборното класиране!
второ място, сребърен медал – Константин Красимиров Туманов, 11 З клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)
шесто място –  Виолин Радев Радев, 11 Г клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)
лауреат – Марина Иванова Венкова, 12 З клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)
достойно представяне – Любомира Георгиева Иванова, 11 Д клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)
достойно представяне – Таня Петрова Василева, 12 З клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)
достойно представяне – Мариана Александрова Младенова, 12 з клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)
достойно представяне – Калоян Яворов Миланов, 12 З клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)
достойно представяне – Габриела Венциславова Георгиева, 12 Б клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)
достойно представяне – Кейт Елинова Върбанова, 10 Е клас, (преподавател Михаела Шанова)

III Национален конкурс по творческо писане, гр. София

второ място за есе – Виолин Радев Радев, 11 Д клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)

 

2014

ХХVI Национална олимпиада по философия, гр. Хасково

първо място и лауреат – Калин Руменов Кръстев, 12 В клас (преподаватели Красимира Атанасова-Иванова и Михаела Шанова)
второ място – Габриела Венциславова Георгиева, 11 Б клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)
шесто място и лауреат – Магдалена Росенова Славова (преподаватели Красимира Атанасова-Иванова и Михаела Шанова)
участие – Любомира Георгиева Иванова, 10 Д клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)
участие – Елица Петрова Захариева, 11 Е клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)
участие – Патриша Мозес А Иномван, 11 В клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)

I Национален конкурс за иноватини идеи „Енциклопедия на забавленията или на информалните иноватори”, гр. София

трето място – автор на статиите – Теодора Джоргова, 11 Г клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)
трето място – илюстратор – Диана Темелкова, 11 Е клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)

II Национален конкурс по творческо писане, гр. София

трето място за есе – Ива Анастасова Иванова, 10 Д клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)

Национален конкурс

за есе, организиран от Висш съдебен съвет „Защо трябва да бъде независима съдебната власт в България“
второ място – Таня Петрова Василева, 11 З (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)

 

2013

VI Национална олимпиада по гражданско образование, гр. Враца

второ място Ралица Ивайлова Манчева, 10 В клас (преподаватели Десислава Рачева и Красимира Атанасова-Иванова)
участие – Теодора Данилова Джоргова, 10 Г клас (преподаватели Десислава Рачева и Красимира Атанасова-Иванова)
участие – Елена Асенова Стаменова 8 Ж (преподаватели Десислава Рачева и Красимира Атанасова-Иванова)

Национален конкурс по творческо мислене „Иновационен лагер“, гр. София

трето място – Теодора Данилова Джоргова, 11 Г клас (преподаватели Десислава Рачева и Красимира Атанасова-Иванова)

 

2012

ХХV Национална олимпиада по философия, гр. Созопол

участие – Таня Петрова Василева, 10 З клас (преподавател Красимира Атанасова-Иванова)

Национален конкурс по творческо мислене „Иновационен лагер“, гр. София

първо място – Теодора Данилова Джоргова, 10 Г клас (преподаватели Десислава Рачева и Красимира Атанасова-Иванова)

 

2011

Международна олимпиада по философия, Виена (Австрия)

участие – Лили Любчова Георгиева, 11 А клас (преподавател Гергана Вълева Драгиева)

23-та Национална олимпиада по философия, гр. Русе

първо място – Лили Любчова Георгиева, 11 А клас (преподавател Гергана Вълева Драгиева)
трето място – Меги Николаева Попова, 11 Г клас (преподавател Гергана Вълева Драгиева)
двадесет и първо място – Маргарита Петкова Троанска, 11 Ж клас (преподавател Красимира Николаева Атанасова-Иванова)

Национален Конкурс по гражданско образование „Хората – еднакви и различни“

I възрастова група – до 14 год.

второ място – Деница Веселинова Христова, 9 В клас (преподавател Красимира Николаева Атанасова-Иванова)

II възрастова група – 15 – 19 год.

второ място – Теодора Данилова Джоргова, 9 Г клас (преподавател Красимира Николаева Атанасова-Иванова)

 

2010

22 Национална олимпиада по философия, гр. Шумен

трето място – Милена Красимирова Петкова, 12 Е клас (преподавател Гергана Вълева Драгиева)
девето място – Мира Димитрова Грозева, 12 Д клас (преподавател Гергана Вълева Драгиева)
участие – Мирена Свиленова Каймаканова, 12 Е клас (преподавател Гергана Вълева Драгиева)

 

2009

Международна олимпиада по философия, Хелзинки, Финландия

участие – Деяна Руменова Камбурова, 12 Б клас (преподавател Гергана Вълева Драгиева)

21-ва Национална олимпиада по философия, гр. Велико Търново

първо място – Деяна Руменова Камбурова, 12 Б клас (преподавател Гергана Вълева Драгиева)

 

2000

Международната олимпиада по философия, Гърция

участие – Иван Попов, 12 А клас (преподавател Гергана Вълева Драгиева)

 

1998

Международната олимпиада по философия, Румъния

участие – Севдалина Панева, 12 Д клас (преподавател Гергана Вълева Драгиева)

 

1996

Международната олимпиада по философия, Германия

участие – Деница Атанасова Гаджева, 12 В клас (преподавател Гергана Вълева Драгиева)

 

1994

Международната олимпиада по философия, Полша

участие – Никола Рупев, 12 Е клас (преподавател Гергана Вълева Драгиева)